Polityka prywatności w serwisie PojezierzeBrodnickie.Info

W PojezierzeBrodnickie.Info szanujemy Twoje prawo do prywatności. Na tej stronie znajdziesz nasze stanowisko w sprawie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach. Serwis www.PojezierzeBrodnickie.Info posiada Certyfikat SSL, który jest gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną.  Czytając, przeglądając czy używając serwisu internetowego: PojezierzeBrodnickie.Info lub prenumerując elektroniczny newsletter  - akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie.

Na naszych stronach używamy technologii  takich jak pliki cookies do analizowania ruchu w portalu PojezierzeBrodnickie.Info.

Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.  Masz prawo żądania od administratora dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych PUODO. Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora i nie mają wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Jakie informacje osobiste są gromadzone i wykorzystywane przez portal?

Korzystający z naszego portalu pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej.

Podawane dane z obiektami służą jedynie kontaktowi z właścicielami obiektów umieszczonych w portalu PojezierzeBrodnickie.Info.  Dane te są wysyłane mailowo  bezpośrednio do obiektów.  PojezierzeBrodnickie.Info nie gromadzi tych danych, nie przetwarza i nie udostępnia.

Zapisanie się do usług dodatkowych oferowanych przez portal PojezierzeBrodnickie.Info takich jak: Newsletter, wymaga wypełnienia formularza, w którym należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z użytkownikiem:  adres e-mail. Informacje podane w formularzu są przez nas wykorzystywane do niezbędnych kontaktów z naszymi użytkownikami oraz w celu lepszego dostosowywania prezentowanych przez nas treści oraz reklam do ich potrzeb i zainteresowań. Wypełniając formularz subskrypcji bezpłatnego newslettera wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera  portalu PojezierzeBrodnickie.Info oraz informacji handlowych klientów PojezierzeBrodnickie.Info.  Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim.

Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PojezierzeBrodnickie.Info  wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją naszymi serwerami. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie).

W jaki sposób chronione są informacje?

Formularz wypełniany przez użytkownika w trakcie zapisywania się do newslettera PojezierzeBrodnickie.Info, realizowany jest za pomocą bezpiecznego protokołu SSL, który istotnie zwiększa ochronę transmisji danych w sieci Internet.  Informacje przechowywane są i przetwarzane przez PojezierzeBrodnickie.Info z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

Czy podane informacje osobiste są udostępniane innym podmiotom?

PojezierzeBrodnickie.Info zawiera lub będzie zawierać serwisy (np. blog), w których wprowadzane przez użytkownika treści (np. opinie, pytania itp.) stają się publicznie dostępne. Użytkownik może publikować swoje treści w tych serwisach jedynie po dokonaniu autoryzacji i sam decyduje o tym, jak mają one być podpisywane.

PojezierzeBrodnickie.Info na podstawie uzyskanych informacji sporządza zbiorcze zestawienia statystyczne, które mogą być ujawniane osobom trzecim. Zestawienia takie nie zawierają danych pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników.

Prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia informacji o użytkowniku.

PojezierzeBrodnickie.Info pozwala na wgląd, modyfikację i usunięcie posiadanych przez PojezierzeBrodnickie.Info danych osobowych o użytkowniku. Wszelkie informację i pomoc użytkownicy uzyskają pisząc do nas – dane kontakowe w zakładce kontakt. W przypadku, gdyby użytkownik uznał takie rozwiązanie za niewystarczające, może zwrócić się pisemnie na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prawo wyboru.

PojezierzeBrodnickie.Info daje swoim użytkownikom możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z usług i udostępniać o sobie informacje. Większość naszego serwisu jest dostępna bez konieczności podawania informacji o sobie, jedynie niektóre usługi i serwisy wymagają lub będą wymagać zapisania się. Zapisanie się do newslettera PojezierzeBrodnickie.Info jest dobrowolną decyzją użytkownika i może on w każdej chwili zrezygnować i usunąć swój e-mail z bazy mailingowej PojezierzeBrodnickie.Info.

Naszym celem jest zapewnienie jak najdalej posuniętej ochrony. Rozwój technologii oraz rozwój oferty PojezierzeBrodnickie.Info powodują, że nasza polityka ochrony prywatności może ulegać zmianom, o których będziemy informować na tych stronach.

PojezierzeBrodnickie.Info jest otwarta na wszelkie opinie, uwagi i pytania swoich użytkowników dotyczące zachowania poufności informacji. Można się z nami kontaktować elektronicznie lub pocztą tradycyjną. Szczegóły dostępne są na stroniekontakt.

Kontakt

PojezierzeBrodnickie.Info

Łukasz Karczewski

Tereszewo 93e, 13-306 Kurzętnik

tel. + 48 606 717 551

email: kontakt@pojezierzebrodnickie.info