Odkryj PojezierzeBrodnickie.Info - Twój przewodnik i blog po najlepszych miejscach wakacyjnych, restauracjach i atrakcjach, które naprawdę warto odwiedzić wybierając się na Pojezierze Brodnickie i w okolicę. To niezawodne i polecane przez turystów miejsca, gdzie nasi Goście czują się wyjątkowo dobrze. Selekcja obiektów oparta jest na opiniach i jakości świadczonych usług.

Większość oferowanych przez nas miejsc znajduje się w sercu Pojezierza Brodnickiego - Brodnickiem Parku Krajobrazowego, ale także w okolicach pojezierza. Dla naszych Gości oznacza to niepowtarzalną lokalizację w bliskim otoczeniu natury, nad jeziorem lub wśród zielonych przestrzeni. Jednak ważne jest nie tylko położenie, ale także atmosfera panująca w danym miejscu, która musi być naprawdę "przyjazna Gościom". Goście muszą poczuć, że właśnie tutaj spędzą udany urlop, gdzie bardziej aktywni mogą skorzystać ze sprawdzonych atrakcji, a ceniący spokój odpocząć w hamaku ciesząc się bliskością natury i spokojem pojezierza brodnickiego. 

W PojezierzeBrodnickie.Info gromadzimy właścicieli miejsc noclegowych, restauracji i atrakcji, których wspólnym celem jest zapewnienie niezapomnianych chwil odwiedzającym Gościom. Oferujemy im komfortowe miejsca do odpoczynku, smaczne i zdrowe jedzenie oraz regionalne produkty. Dla tych, którzy preferują bardziej aktywny wypoczynek, nasz blog pełen jest propozycji spędzania czasu i sprawdzonych atrakcji i tras. Wszystko to podzielone jest na jasne kategorie, z pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jeśli szukasz idealnego miejsca na wakacje w otoczeniu pięknej natury, z smacznych i zdrowym jedzeniem i możliwościami aktywnego spędzania czasu, to PojezierzeBrodnickie.Info jest właśnie dla Ciebie. Stworzyliśmy ten portal, ponieważ sami uwielbiamy kontakt z dziewiczą naturą i szukamy miejsc gdzie nie ma tłumów. W przeszłości, wybierając miejsce na wakacje, polegaliśmy na opiniach rodziny i przyjaciół, którzy tam już byli. Jednak przeglądając internetowe katalogi, często nie mieliśmy pewności, czy trafimy w dobre miejsce. Często to, co wydaje się piękne na zdjęciach, w rzeczywistości nie spełniało naszych oczekiwań. Znalezienie wakacyjnego domku, pensjonatu, hotelu czy kwatery, która jest naprawdę blisko natury, oferuje smaczne i zdrowe jedzenie oraz posiada mnóstwo atrakcji w okolicy, jest niezwykle trudne. Takie oferty często giną w natłoku innych propozycji.

My zwracamy uwagę na lokalizację obiektu wakacyjnego (preferujemy ciche, spokojne, zielone miejsca), bezpieczeństwo i czystość terenu oraz samych pokoi. Sprawdzamy, jak wygląda łazienka i czy w pokoju znajduje się wszystko, co niezbędne do komfortowego wypoczynku. W naszym portalu znajdziesz miejsca, w których rodziny z dziećmi czują się znakomicie, a także miejsca idealne dla par lub grupy znajomych.

PojezierzeBrodnickie.Info to twój niezawodny przewodnik po sprawdzonych miejscach, które warto odwiedzić. Odkryj naszą stronę już dziś i zaplanuj niezapomnianą podróż na przepiękne Pojezierze Brodnickie!

Udanego odkrywania!

życzy zespół PojezierzeBrodnickie.Info

Ewelina i Łukasz z dziećmi: Stasiem, Antkiem, Różą, Klarą i Wojtkiem :) 

 

Kontakt

PojezierzeBrodnickie.Info

Łukasz Karczewski

Tereszewo 93e, 13-306 Kurzętnik

tel. + 48 606 717 551

email: kontakt@pojezierzebrodnickie.info