Zanurz się w magicznym świecie Stajni Okser na Pojezierzu Brodnickim!  Już ponad 20 lat temu na tym malowniczym terenie w Szafarni, w sercu Pojezierza Brodnickiego, dwie dusze pełne pasji i miłości do zwierząt stworzyły niezwykłe miejsce - Stajnię Okser. Otoczeni przez pola, łąki, lasy i jeziora, zapraszamy Cię do odkrycia tego wyjątkowego zakątka.  Nasi czworonożni przyjaciele - koty, psy i oczywiście konie - uwielbiają spędzać czas w towarzystwie naszych gości. Jeśli podróżujesz z własnymi pupilami, z przyjemnością zaaranżujemy ich pobyt.  Na terenie stajni możesz rozpalić ognisko i cieszyć się atmosferą bliskości natury. W przypadku niepogody zapraszamy do kominka pod zadaszeniem. Drewno do ogniska zapewniamy w pakiecie.  Planujesz zatrzymać się na dłużej? Oferujemy komfortowe noclegi w naszej bazie agroturystycznej, z trzema pokojami (2-3-4-osobowymi), każdy z własną łazienką. Cena pobytu zależy od jego długości, przybliżony koszt za dobę dla jednej osoby wynosi 50-60 zł.  Nie zapomnij o emocjonującej jeździe konnej! Dla najmłodszych proponujemy przejażdżki na kucyku, a dla tych bardziej zaawansowanych - naukę jazdy na lonży i lekcje na ujeżdżalni. Zachęcamy także do wyjazdów w teren, gdzie razem z naszymi konikami możesz odkrywać uroki okolicznych lasów.  Zapraszamy do Stajni Okser, gdzie czeka na Ciebie niezapomniana przygoda w otoczeniu piękna natury Pojezierza Brodnickiego!

Zanurz się w urokliwym świecie Stajni Okser na Pojezierzu Brodnickim!

Już ponad 20 lat temu na tym malowniczym terenie w Szafarni, w sercu Pojezierza Brodnickiego, dwie dusze pełne pasji i miłości do zwierząt stworzyły niezwykłe miejsce - Stajnię Okser.

Otoczeni przez pola, łąki, lasy i jeziora, zapraszamy Cię do odkrycia tego wyjątkowego zakątka.

Nasi czworonożni przyjaciele - koty, psy i oczywiście konie - uwielbiają spędzać czas w towarzystwie naszych gości. Jeśli podróżujesz z własnymi pupilami, z przyjemnością zaaranżujemy ich pobyt.

Na terenie stajni możesz rozpalić ognisko i cieszyć się atmosferą bliskości natury. W przypadku niepogody zapraszamy do kominka pod zadaszeniem. Drewno do ogniska zapewniamy w pakiecie.

Planujesz zatrzymać się na dłużej? Oferujemy komfortowe noclegi w naszej bazie agroturystycznej, z trzema pokojami (2-3-4-osobowymi), każdy z własną łazienką. Cena pobytu zależy od jego długości, przybliżony koszt za dobę dla jednej osoby wynosi 50-60 zł.

Nie zapomnij o emocjonującej jeździe konnej! Dla najmłodszych proponujemy przejażdżki na kucyku, a dla tych bardziej zaawansowanych - naukę jazdy na lonży i lekcje na ujeżdżalni. Zachęcamy także do wyjazdów w teren, gdzie razem z naszymi konikami możesz odkrywać uroki okolicznych lasów.

Zapraszamy do Stajni Okser, gdzie czeka na Ciebie niezapomniana przygoda w otoczeniu piękna natury Pojezierza Brodnickiego!

 

KONTAKT

Stajnia Okser

Stajnia Okser Alicja Bajek

Szafarnia 65A

13-306 Kurzętnik

tel. +48 509 166 724

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt

PojezierzeBrodnickie.Info

Łukasz Karczewski

Tereszewo 93e, 13-306 Kurzętnik

tel. + 48 606 717 551

email: kontakt@pojezierzebrodnickie.info